2A Bracket

[ibs text=”7A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 7A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/7a-bracket” link_target=”_self”][ibs text=”6A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 6A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/6a-bracket” link_target=”_self”][ibs text=”5A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 5A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/5a-bracket” link_target=”_self”][ibs text=”4A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 4A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/4a-bracket” link_target=”_self”][ibs text=”3A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 3A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/3a-bracket” link_target=”_self”][ibs text=”2A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 2A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/2a-bracket” link_target=”_self”][ibs text=”1A Brackets” tooltip_text=”Click here to view the 1A Brackets” color=”blue” icon=”trophy” border_radius=”small_radius” size=”small” link_url=”http://jlunce.me/ahsaa-brackets/1a-bracket” link_target=”_self”]

First round Second round Quarterfinals Semifinals Finals
2-1 GW Long 35
3-4 New Brockton 0
G GW Long 44
17 Leroy 12
4-2 Thorsby 20
1-3 Leroy 46
G GW Long 10
25 Elba 33
3-1 Elba 52
2-4 Houston Academy 0
G Elba 42
18 Sweet Water 20
1-2 Sweet Water 42
4-3 RC Hatch 6
G Elba 21
29 Washington County 14
4-1 Pickens County 21
1-4 Flomaton 35
G Flomaton 43
19 Cottonwood 32
2-2 Cottonwood 32
3-3 Luverne 14
G Flomaton 0
26 Washington County 60
1-1 Washington County 67
4-4 Vincent 7
G Washington County 35
20 Geneva County 14
3-2 Goshen 21
2-3 Geneva County 34
G Elba
31 Fyffe
6-1 Tanner 52
7-4 Ider 7
G Tanner 41
21 Randolph County 14
8-2 Sulligent 7
5-3 Randolph County 45
G Tanner 21
27 Fyffe 49
7-1 Fyffe 56
6-4 Tarrant 6
G Fyffe 34
22 Reeltown 0
5-2 Reeltown 41
8-3 Hatton 6
G Fyffe 42
30 Ranburne 14
8-1 Red Bay 12
5-4 Woodland 16
G Woodland 23
23 Cleveland 10
6-2 Addison 6
7-3 Cleveland 13
G Woodland 3
28 Ranburne 15
5-1 Ranburne 63
8-4 Phil Campbell 22
G Ranburne 20
24 Gaston 0
7-2 Gaston 27
6-3 Cold Springs 26